Fasulye-Stand

Kullanım Alanları ve Özellikleri

Fasulye Standı, Tanıtım Standı, Tattırma Standı İmalat ve Satış Noktası Gönder Bayrak.
Ürünlerinizi, markanızı, tanıtımlarınızı, kampanyalarınızı vb. reklam etkinliklerinizi örneklendirerek ve müşterilerinizle birebir görüşmeler sağlayarak daha samimi, daha doğru bir şekilde iletişim kurmanızı sağlayan modern tanıtım standları burada. Fasulye stand, tanıtım standı, tattırma standı gibi isimlerle bilinen görsel içeriği yüksek, dikkat çekici ve en önemlisi birebir müşterilerinizle temas kurmanızı sağlayacak reklam ürününü üreticisinden uygun fiyatlarla Gönder Bayrak San. A.Ş den satın alabilirsiniz. Plastik malzemeden imal edilen standlarımız baskılı ve baskısız olarak üretilmektedir. Ücretsiz tasarım imkanı ile şık tanıtım standları Gönder Bayrakta. Oval tanıtım standı ve Kare tanıtım standı olarak iki çeşit stant modelimiz vardır ihtiyaçlarınız doğrultusunda satış danışmanlarımızla görüşerek sizlere en uygun modeli baskılı veya baskısız bir şekilde sipariş edebilirisiniz. Baskılarımız yüksek kaliteli boyalarla dijital baskı yöntemiyle yapılmaktadır.  

Kullanımı ve kurulumu kolay tanıtım standları hızlıca kurulabilen ve toparlanabilen demonte bir yapıdadır. Mağaza, showroom girişleri, fuar alanları, AVM girişleri, marketler v.b yerlerde kolaylıkla kullanabilirsiniz.  

Malzeme: Plastik standart beyaz renk 

Kurulum: Demonte geçmeli sistem (El Aleti Gerektirmez)

Satış Tipi: Baskılı veya Baskısız

Çeşit: Oval veya Kare

Ürün Taşıma Çantası İçerisinde Demonte Bir Şekilde Gönderilmektedir.

TÜRKİYENİN HER YERİNDEN 444 4 310 Telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Baskı - Ücretsiz Tasarım - Uzman Kadro - Dayanıklı Ürün - Etkili Reklam
Kolay Kurulum Kusursuz Tasarım - %100 Müşteri Memnuniyeti - Hızlı Teslimat - Dijital Baskı.

Plaj Bayrağı Türk Bayrağı Kırlangıç Flama Bayrakları Gönder Bayrağı Masa Bayrağı Roll Up Banner Makam Bayrağı 17 Li Eski Türk Devletleri Kaide Seti 27 Li Eski Türk Devletleri Kaide Seti Turk Bayrakli Tisort Ataturk-Posteri ParkDubasi Toren Bayragi Ucgen-Besgen-Sus-Flamasi Sus-Flamasi Spor-Takim-Bayraklari Deniz-Kod-İsaret-Flamasi Kagit-Bayrak Arac-Aparatli-Bayrak Kupa-Baski Stor-Bayrak T-Shirt-Baski Promosyon-Urunleri Dijital-Baski Parti-Bayragi Bayrak-Diregi X-Banner Bez-Takvim Ulke-Bayraklari Bez-Branda-Afis Foreks-Baski Sopali-Bayrak 17-Li-Eski-Türk-Devletleri-Sopali-Bayrak-Seti Bez-canta-cesitleri Fasulye-stand-cesitleri orumcek-stand-cesitleri masa-ustu-isimlik Plaj Bayrağı ozel-tasarim-tablo-cesitleri mimari-yonlendirme-levhalari Plaj Bayrağı Azerbaycan Bayrağı Dekoratif Ahşap Duvar Saati


Ara     Whatsapp Neredeyiz
Yukarı Çık